Efektywnie działająca nagrzewnica olejowa może być wyposażona w funkcjonalny termostat. To urządzenie o wysokiej mocy, składające się z najlepszej jakości podzespołów, skutecznie zabezpieczonych przed ryzykiem ich przegrzania. 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się nagrzewnica olejowa. To sprzęt przydatny w wielu branżach przemysłowych. Posiada on zaawansowane funkcje, wpływające na jego szybką i wydajną pracę. Rekomendowana przez nas nagrzewnica olejowa posiada moc grzewczą do 30 kW. To sprzęt ważący niecałe 24 kg, dzięki czemu można go przenosić w dowolnie wybrane miejsce, bez potrzeby używania do tego celu wózka czy urządzenia transportowego. Stworzona przez jedną z najlepszych firm nagrzewnica przemysłowa z naszego asortymentu, znajdzie zastosowanie przy szybkim ogrzewaniu, nawet bardzo dużych pomieszczeń. To mobilne urządzenie, które można ustawić w każdym miejscu. To bezpieczny, trwały, a jednocześnie prosty w obsłudze sprzęt, wyposażony w komin odprowadzający spaliny na zewnątrz danego pomieszczenia. Pozwala to na użytkowanie rekomendowanej przez nas nagrzewnicy, również w budynkach zamkniętych bądź też tych, pozbawionych czynnej wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej.

Nagrzewnica olejowa o ekonomicznym spalaniu 

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje sprzęt grzewczy, dedykowany nawet bardzo wymagającym klientom. Posiadamy produkty najlepszych marek, opatrzone certyfikatem CE, akredytowanym przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej. Atestowane i certyfikowane urządzenia, przeznaczone do podwyższania temperatury powietrza w danym budynku, nie stwarzają zagrożenia pożarowego. Do tej kategorii z pewnością zalicza się nagrzewnica olejowa. Jest to sprzęt posiadający mocny wentylator. To podzespół, który został skutecznie zabezpieczony przed korodowaniem, spowodowanym działaniem wilgoci. Nagrzewnica olejowa z naszego asortymentu posiada zbiornik paliwa o bardzo dużej pojemności. Może on pomieścić aż 36 l oleju napędowego lub też lekkiego oleju napędowego. Ekonomiczne zużycie paliwa, wynoszące zaledwie 1,7 l na godzinę, gwarantuje wysoką moc grzewczą i sprawność energetyczną przez całą dobę. Proponowana przez nas nagrzewnica olejowa może być dodatkowym urządzeniem grzewczym lub też stanowić podstawowe wyposażenie szklarni, budynków pozbawionych instalacji centralnego ogrzewania, pomieszczeń, gdzie odbywają się cykle produkcyjne i sprężarkowni. Nagrzewnica olejowa, przeznaczona do efektywnego podnoszenia temperatury powietrza w danym pomieszczeniu, może znajdować się nieopodal urządzeń elektronicznych, ponieważ nie wpływa ona negatywnie na sprawność ich działania. 

Nagrzewnica olejowa z termostatem z dużym zbiornikiem paliwa 

Dużym zainteresowaniem wielu klientów cieszy się nagrzewnica olejowa z termostatem. To produkt renomowanej marki, wyróżniający się kompaktowymi wymiarami i niską wagą. Nowoczesna technologia produkcji tego sprzętu, stanowi gwarancję jego wydajności działania. Polecana przez nas nagrzewnica olejowa z termostatem posiada wentylator wbudowany w jej konstrukcję. Wymusza on przepływ zimnego powietrza przez to urządzenie i kieruje je w stronę wylotu danej nagrzewnicy. Paliwo pobrane ze zbiornika, wtryskiwane jest przez dyszę do zamkniętej komory spalania, gdzie następnie z pomocą elektrody wyzwolony zostaje zapłon. Płomień rozgrzewa wymiennik ciepła, a spaliny odprowadzane są na zewnątrz przez znajdujący się w nagrzewnicy komin. Jest on umieszczony w górnej części obudowy. Pozwala to na sprawne usunięcie spalin na zewnątrz, bez ryzyka zaczadzenia czy też nadmiernej emisji gazów cieplarnianych wewnątrz konkretnego budynku. Nagrzewnica olejowa z termostatem jest wyposażona w płomień nagrzewający i wymiennik ciepła. To elementy trwale zabezpieczone przed działaniem wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Energia cieplna, która zostaje przekazana do powietrza okalającego dany wymiennik, jest z dużą siłą wydmuchiwania z nagrzewnicy w formie jednostajnego strumienia. To czyste i gorące powietrze. 

Wydajna energetycznie nagrzewnica olejowa 20 kW

Każda nagrzewnica olejowa 20 kW, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, posiada funkcjonalny wymiennik. Oznacza to, że paliwo stałe jest zamknięte w komorze spalania, a powietrze ogrzewa się na skutek działania wymiennika ciepła. Skutkiem tego jest odseparowania spalin od ogrzewanego powietrza. Dzięki temu w budynku nie dochodzi do powstawania zbyt wysokiego nasycenia dwutlenkiem węgla i innymi związkami chemicznymi, tworzącymi się w wyniku spalania oleju napędowego bądź też lekkiego oleju napędowego. Cyfrowy termostat, który posiada nagrzewnica olejowa 20 kW z naszego sklepu internetowego, gwarantuje płynną regulacją temperatury. To dodatkowy element, dzięki któremu można ustalać wszystkie parametry techniczne tego sprzętu. Wysoka wydajność cieplna i oszczędność paliwa to nie jedyne zalety, które posiada rekomendowana przez nas nagrzewnica olejowa 20 kW. Sprzęt po osiągnięciu pożądanej temperatury, natychmiast odłącza się od źródła prądu. Z kolei ponowny, automatyczny rozruch następuje, gdy czujniki nagrzewnicy wykryją, że temperatura panująca w danym budynku, spadła poniżej tej ustawionej na wyświetlaczu. 
Zaawansowana technologicznie nagrzewnica olejowa jest przeznaczona do efektywnego podnoszenia temperatury powietrza, nawet w bardzo dużych pomieszczeniach. Sprzęt ten posiada wiele zaawansowanych funkcji, między innymi cyfrowy termostat.