Wysokiej jakości nagrzewnica olejowa 20 kW przyda się osobom pragnącym podnieść temperaturę powietrza w wybranym budynku. To sprzęt o odpowiedniej sprawności energetycznej, skutecznie zabezpieczony przed działaniem wielu czynników zewnętrznych. 

Dostępna w naszej ofercie nagrzewnica olejowa 20 kW jest zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie jej elementy składowe nie ulegały zjawisku korodowania. Poszczególne części przytwierdzone są na zabezpieczonych śrubach. Podzespoły wykonane z metalu i stali są łatwe do czyszczenia lub konserwacji. Prosta konstrukcja tego urządzenia ułatwia dostęp do jego poszczególnych elementów. Rekomendowana przez nas nagrzewnica olejowa 20 kW jest wyposażona w regulację dostępu paliwa, co zapobiega jego marnotrawieniu. To sprzęt pozbawiony tak zwanego jałowego biegu, co oznacza, że od razu po jego uruchomieniu, rozpoczyna on efektywne działanie. Proponowana przez nas nagrzewnica olejowa 20 kW jest wyposażona w iskrownik elektryczny piezo, który natychmiast uruchamia urządzenie. Brak niepotrzebnych części składowych wpływa na niską wagę tego sprzętu. Pozwala to na jego swobodne przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce i bezproblemowe transportowanie samochodem osobowym. 

Nagrzewnica olejowa 20 kW z ekonomicznym zużyciem paliwa 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się nagrzewnica olejowa 20 kW o dużej mocy działania z regulowanym pokrętłem. To sprzęt zasilany olejem napędowym ON z klasą energetyczną, przeznaczony do podnoszenia temperatury w różnego typu pomieszczeniach, również tych wentylowanych w postaci hal produkcyjnych, magazynów, miejsc składowania różnego typu urządzeń, a także w szklarniach, gdzie hodowane są warzywa, kwiaty lub owoce. Łatwe uzupełnianie paliwa wpływa na komfort obsługi tego sprzętu, również przez osoby niedoświadczone, które do tej pory nie użytkowały urządzeń grzewczych, zasilanych olejem napędowym. Wysoka wydajność, którą wyróżnia się nagrzewnica olejowa 20 kW w połączeniu z niewielkim spalaniem gwarantuje, że jest to sprzęt ekonomiczny w użytkowaniu, nie generujący dużych kosztów, związanych z zakupem paliwa, potrzebnego do jego zasilania. Produkt jest wyposażony w bardzo lekki wirnik, wykonany z aluminium, a także wentylator ze zwiększoną geometrią łopatek. W celu lepszego rozprowadzania ciepłego powietrza, wszystkie podzespoły, które posiada nagrzewnica olejowa 20 kW z naszego sklepu internetowego, zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby nie przyczyniały się one do nadmiernego zużycia paliwa, w trakcie intensywnej pracy wyżej wymienionego urządzenia. 

Przydatna w wielu branżach przemysłowych nagrzewnica olejowa

Każda oferowana przez nas nagrzewnica olejowa jest łatwa do transportowania. To urządzenie mobilne, które nadmuchuje powietrze ogrzane do wybranej temperatury. Termostat regulowany pokrętłem, umożliwia sterowanie tym urządzeniem w taki sposób, aby nie zużywało ono zbyt wiele paliwa. Bezpośrednie spalanie oleju napędowego wspomaga proces suszenia, ogrzewania lub rozmrażania, co przydaje się w wielu branżach przemysłowych, w trakcie realizowania cyklów produkcyjnych. Rekomendowana przez nas nagrzewnica olejowa ma szerokie zastosowanie w budownictwie, hodowli zwierząt, agroturystyce, a także w trakcie ogrzewania magazynów, przeznaczonych do przechowywania produktów nieodpornych na gwałtowny spadek temperatury powietrza. Dostępna w naszym asortymencie nagrzewnica olejowa działa efektywnie w budynkach, w których znajduje się wentylacja mechaniczna bądź też grawitacyjna. To sprzęt bezpieczny w użytkowaniu, posiadający trwałe podzespoły i odpowiadający za regulację mocy potencjometr. Został on zaprojektowany zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. 

Łatwa w obsłudze nagrzewnica olejowa z termostatem

Osoby, które poszukują nowoczesnych urządzeń grzewczych, zasilanych olejem napędowym, powinny zapoznać się z atrakcyjną cenowo ofertą, jaka znajduje się w naszym sklepie internetowym. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości o potwierdzonej testami wysokiej klasie energetycznej. Do tej kategorii z pewnością zalicza się nagrzewnica olejowa z termostatem. To urządzenie o wysokiej mocy grzewczej, które waży wraz z opakowaniem do 25 kg. Regulacja temperatury pozwala na dopasowanie parametrów technicznych tego sprzętu do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Szybki przepływ ogrzanego powietrza, który wynosi 595 m3 na godzinę, pozwala na podniesienie temperatury powietrza w pomieszczeniach całkowicie nieogrzewanych, pozbawionych dostępu do centralnego źródła ogrzewania. Rekomendowana przez nas nagrzewnica olejowa z termostatem posiada cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można bardzo łatwo ustawić pożądaną temperaturę. To sprzęt działający automatycznie w zależności od preferencji jego użytkownika. Dostępna w przystępnej cenie nagrzewnica, zasilana olejem napędowym, posiada szerokie zastosowanie. Można używać jej w domkach letniskowych, a także w miejscach, w których znajduje się zainstalowana wentylacja. Sprzęt ten jest wyposażony w odpowiednio zaprojektowaną komorę spalania, która gwarantuje maksymalną wydajność grzewczą przy dużej oszczędności paliwa. 

Nagrzewnica olejowa 20 kW jest urządzeniem przydatnym w wielu branżach przemysłowych. Sprzęt ten może być wyposażony w funkcjonalny sterownik. Odpowiednio dobrana nagrzewnica może być przeznaczona do podnoszenia temperatury powietrza w nieogrzewanych pomieszczeniach.